1. DEL:

5. kolo - OB SLABI DNEVNI FORMI CELJE DO GLADKE ZMAGE:
objavljeno: 20.10.2019
     Pred ekipo je bila v nedeljskem dopoldnevu gostujoča tekma. V Komendi nas je gostila ekipa Wild Bobcats.
     Tekma sama po sebi brez posebnosti. Domači (Makše 10 točk) tudi tokrat niso bili dorasli nasprotnik in razlika je ob tem, da smo enakovredno rotirali vse naše igralce (Kotnik 19, Krese 14 in Magister 12 točk), vseskozi naraščala do končnih +55.

Rezultat: Komenda Wild Bobcats:Ljubljana B: 25:80

Strelci:
Kotnik 19, Krese 14, Magister 12, Selan 9,  Mihelak 7, Stjepanović I. 6, Stjepanović U. 5, Korenjak 3, Strojan 2, Ulaga 2, Jeretina 0 in Robek 0

Naslednjo nedeljo je pred fanti domača tekma proti B ekipi Zlatorog Laško.

4. kolo - OB SLABI DNEVNI FORMI CELJE DO GLADKE ZMAGE:
objavljeno: 13.10.2019
     Mlada U-15 ekipa je to nedeljo igrala doma, kjer so v prvi povratni tekmi 1. dela sezone gostili veliko starejše Celjane.
     Fantje danes niso bili pravi in Celjani (Resinović L. 25 točk) so to s pridom izkoristili in že kaj hitro povedli z 0:17. Tokrat niso pomagale ne menjave, ne minute odmora, saj naši fantje (Ulaga 8, Štular 6 in Stjepanović U. 5 točk) danes niso bili pravi. Celjani so tako povsem zasluženo slavili visoko zmago.

Rezultat: Ljubljana B:Celje: 32:86

Strelci:
Ulaga 8, Štular 6, Stjepanović U. 5, Stjepanović I. 4, Selan 3, Kotnik 2, Krese 2, Strojan 2, Jeretina 0, Korenjak 0, Perih 0 in Robek 0

Naslednjo nedeljo fantje gostujejo v Komendi.

3. kolo - PO DOBREM 1. POLČASU NATO POPUSTILI:
objavljeno: 06.10.2019
     Mlada U-15 ekipa (brez Strojana, ...) je tokrat v nedeljo opoldne gostovala v Laškem, pri B ekipi Zlatoroga.
     V polčasu so se mladci (Magister 10, Kotnik 9 in Krese 8 točk), povečini iz ekipe U-13 borili zelo dobro in skozi celotni 1. polčas dihali za ovratnik domačinom, tako da je bil zaostanek le 5 točk (32:27). V nadaljevanju pa so moči popustile, Laščani (Jančič 19 točk) so bili bolj natančni in zasluženo slavili. Vseeno pa čestitke fantom za prikazano.

Rezultat: Zlatorog Laško B:Ljubljana B: 84:53

Strelci:
Magister 10, Kotnik 9, Krese 8, Stjepanović I. 8, Stjepanović U. 7, Selan 6, Štular 2, Ulaga 2, Mihelak 1, Jeretina 0, Korenjak 0 in Robek 0

Naslednjo nedeljo jih ob 13:00 uri čaka domača tekma proti Celju.

2. kolo - VISOKA ZMAGA MLADE U-15 EKIPE:
objavljeno: 29.09.2019
     Nedelja v OŠ Hinka Smrekarja je bila povsem košarkarsko obarvana in prvi so na teren, nasprotnik je bila ekipa iz Komende, stopili fantje ekipe U-15B.
     Stanje na terenu je bilo že od samega začetka povsem v luči naše ekipe, saj gostje iz Komende (Gubenac Logar 11 točk) niso bili dorasel nasprotnik. Razlika v korist naše ekipe (Krese 21, Strojan 15 ter Magister in Stjepanović U. po 13 točk) je naraščala iz minute v minuto in se ob dopadljivi, kombinatorni igri na koncu zaustavila pri +83.

Rezultat: Ljubljana B:Komenda Wild Bobcats: 106:23

Strelci:
Krese 21, Strojan 15, Magister 13, Stjepanović U. 13, Kotnik 12, Dugić 10, Stjepanović I. 8, Korenjak 7, Mihelak 3, Jeretina 2, Štular 2 in Ulaga 0

Naslednji teden fantje potujejo v Laško.

1. kolo - PRVA TEKMA SEZONE PRIPADLA CELJANOM:
objavljeno: 22.09.2019
     Mlada U-15 ekipa, v kateri so bili tokrat večinoma fantje ekipe U-13, je sezono 2019/20 odprla s tekmo v Celju.
     Naši fantje (Krese 10, Magister 9 in Štular 7 točk), več kot leto in pol mlajši od domačinov, so se na začetku dokaj dobro upirali, tako da je bilo ob glavnem odmoru povsem vzpodbudnih 33:20. V nadaljevanju pa so naši ekipi počasi pojemale moči in Celjani (Resinović 23 točk) so v 2. polčasu močneje pobegnili in zasluženo slavili.

Rezultat: Celje:Ljubljana B: 82:37

Strelci:
Krese 10, Magister 9, Štular 7, Stjepanović I. 5, Korenjak 3, Kotnik 2, Ulaga 1, Dugić L. 0, Jeretina 0 in Stjepanović U. 0

Naslednji teden je pred fanti prva domača tekma, nasprotnik pa ekipa iz Komende.